PROFESSIONAL  Cordless Plunge Cut Saw
TP-PS 18/165 Li BL - Solo
Item no.:4331400EAN: 4006825679069
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-productimage-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-accessory-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-pxc_circle-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-example_usage-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-002
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-003
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-004
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-005
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-006
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-productimage-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-accessory-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-pxc_circle-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-example_usage-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-001
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-002
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-003
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-004
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-005
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-detail_image-006
PROFESSIONAL Cordless Plunge Cut Saw

TP-PS 18/165 Li BL - Solo

Item no.: 4331400 EAN: 4006825679069
  • En del av Power X-Change-familien, bruker 1x 18 V-batteri
  • Børsteløs motor – mer kraft og lengre driftstid
  • Brushless – 10-års motorgaranti etter registrering
  • Dykkfunksjon for utskjæringer i arbeidsemnet
  • Enkel innstilling uten verktøy (sagedybde, helningsvinkel)
  • Robust grunnplate av høyverdig aluminium
  • Mykstart, motorbrems og gjenstartbeskyttelse for perfekt sikkerhet
  • Seglass for optimal oversikt over sageområdet
  • Godt synlig sagelinjeindikator
  • Markering av maks. neddykkingsområde
  • Enkelt sagbladskift takket være spindellås
  • Integrert avsugstilkobling for ren arbeidsplass
  • Parallellanlegg for nøyaktige og rette snitt
  • Inkl. 1x HW/TCT-sagblad for tre
  • Kompatibel med Einhell føringsskinnesystem
  • Leveres uten batteri og lader (må kjøpes separat)
See more information
Show less information
einhell-professional-cordless-plunge-cut-saw-4331400-productimage-001
Article description

Einhell Professional batteridrevet dykksag TP-PS 18/165 Li BL-Solo er en ekte tusenkunstner i verkstedet. Enten det gjelder tre, panel eller plast: Ved hjelp av dykkfunksjonen kan sagen senkes direkte ovenfra og ned i arbeidsemnet. Takket være et 18 V Power X-Change-batteri arbeider det høyverdige hardmetallbelagte sagbladet (Ø 165 mm) seg effektivt gjennom materialene til en sagedybde på inntil 56 mm ved 90° (uten føringsskinne). Også ved saging inntil kanter garanteres rene snitt. Enheten drives av Einhell Brushless-motoren. Denne børsteløse motoren byr på mer kraft og lengre driftstid enn tradisjonelle kullbørstemotorer. Etter online-registrering gjelder 10 års garanti for Brushless-motoren. Den lette og kompakte dykksagen er utstyrt med et sagbord av høyverdig aluminium. Kombinert med parallellanlegget muliggjør dette nøyaktige og rette snitt. I tillegg har du oversikt over sageområdet ved hjelp av inspeksjonsvinduet og sagelinjeindikatoren. Det maksimale neddykkingsområdet vises i form av en markering. Sagbladskiftet gjennomføres enkelt ved hjelp av spindellåsen. Håndsirkelsagen føres med det ergonomiske hovedhåndtaket og fronthåndtaket. Samtidig sørger softgripoverflatene for lite trettende arbeid. Sagedybden og helningsvinkelen kan stilles inn enkelt uten verktøy. Sikkerheten under arbeidet ivaretas av softstart, motorbrems og gjenstartbeskyttelse. Den integrerte avsugstilkoblingen kan dreies, og holder arbeidsplassen ren til enhver tid. I tillegg er den batteridrevne dykksagen kompatibel med Einhells føringsskinnesystem. Inkludert i leveransen er et HW/TCT-sagblad for tre. Einhell Professional batteridrevet dykksag TP-PS 18/165 Li BL-Solo leveres uten batteri og lader.

See more information
Show less information

Technical details

Saw blade165 mm x 20 mm

Neddykking i arbeidsemnet

Einhell håndsirkelsag med dykkfunksjon

Einhell Professional batteridrevet dykksag TP-PS 18/165 Li BL er utstyrt med dykkfunksjon. Med denne funksjonen kan sagen dykkes direkte ned i arbeidsemnet ovenfra, for eksempel for å lage utskjæringer i benkeplater. Takket være markeringen av det maksimale neddykkingsområdet er nøyaktig utskjæring i ønsket materiale mulig. I tillegg er den batteridrevne dykksagen kompatibel med Einhells føringsskinnesystem.

Neddykking-i-arbeidsemnet
Sagbladskift

Sagbladskift

Spindellåsen gjør det mulig med rask og ukomplisert skifting av sagbladet.

Innstilling-uten-verkty

Innstilling uten verktøy

Sagedybden på maks. 56 mm ved 90°, pluss helningsvinkelen kan stilles inn enkelt uten verktøy.

Parallellanlegg

Parallellanlegg

Det avtakbare parallellanlegget gir mulighet til nøyaktige og rette snitt. Det er festet på det robuste sagbordet av aluminium.

Inkl-sagblad

Inkl. sagblad

Inkludert i leveransen er et Ø 165 mm HW/TCT-sagblad for tre, som sikrer nøyaktige og rene snitt.

Integrert-stvavsug

Integrert støvavsug

Det integrerte støvavsuget holder arbeidsplassen ren til enhver tid. Dessuten kan avsugsadapteren dreies etter behov og passer til Einhell våt-/tørrsuger med Ø 36 mm-tilkobling.

Sagelinjeindikator-og-inspeksjonsvindu

Sagelinjeindikator og inspeksjonsvindu

På grunnplaten er det en sagelinjeindikator eller et spor der man kan se nøyaktig hvor det sages eller hvor sagen settes an. Et inspeksjonsvindu gir enda bedre oversikt over sageområdet.

Ledningsløs frihetVår Power X-Change-allrounder når det gjelder sagearbeid!

Einhell Professional batteridrevet dykksag TP-PS 18/165 Li BL tilbyr som en del av Power X-Change-familien ledningsløs fleksibilitet for all slags arbeid i hus, verksted og hage. Med et tomgangsturtall på 5000 o/min kan den dykke ned i mange materialer.

Kraftig og med lang levetid

Einhell Brushless-motor

Maksimal ytelse, lengre driftstid og maksimal levetid sikres av Brushless-motoren. Den børsteløse motoren er – i motsetning til kullbørstemotorer – ikke utsatt for slitasje og er derfor vedlikeholdsfri. Ved online-registrering gjelder et 10 års serviceløfte for Brushless-motoren.

Kraftig-og-med-lang-levetid
Einhell customer service can be reached directly. We take care of your requests for product information, spare parts and repairs.We support you with all questions around your product - before, during and after the purchase.