PROFESSIONAL  Cordless Impact Drill
TP-CD 18/70 Li-i BL (2x2,0Ah)
Item no.:4514316EAN: 4006825677904
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-productimage-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-accessory-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-pxc_circle-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-example_usage-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-002
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-003
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-004
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-005
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-special_packing-101
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-productimage-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-accessory-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-pxc_circle-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-example_usage-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-001
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-002
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-003
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-004
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-detail_image-005
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-special_packing-101
PROFESSIONAL Cordless Impact Drill

TP-CD 18/70 Li-i BL (2x2,0Ah)

Item no.: 4514316 EAN: 4006825677904
  • En del av Power X-Change-familien, bruker 1x 18 V-batteri
  • Børsteløs motor – mer kraft og lengre driftstid
  • Brushless – 10-års motorgaranti etter registrering
  • Førsteklasses 13 mm-metallchuck med låsefunksjon
  • 2-girsutveksling for kraftfull skruing og hurtig boring
  • Slagborfunksjon for arbeid med harde materialer
  • Turtallselektronikk for arbeid tilpasset materialet
  • Optimal belysning av arbeidsområdet takket være LED-lyset
  • Støttehåndtak for sikkert og komfortabelt arbeid
  • Belteklemme for sikker midlertidig oppbevaring av verktøyet
  • Inkl. 2x 2,0 Ah Power X-Change-batteri og lader
See more information
Show less information
einhell-professional-cordless-impact-drill-4514316-productimage-001
Article description

Einhell Professional batteridrevet slagbor-/skrumaskin TP-CD 18/70 Li-i BL (2x 2,0 Ah) er en uunnværlig hjelper både i verkstedet og i huset. Slagborfunksjonen støtter den profesjonelle håndverkeren ved arbeid i gjenstridig materiale, for eksempel stein eller betong. Som en del av den kraftfulle Power X-Change-familien kan slagbor-/skrumaskinen kombineres med alle batterier og ladere i systemserien og er takket være de førsteklasses litium-ion-batteriene alltid klar til bruk. Maskinen drives av Einhell Brushless-motoren. Denne børsteløse motoren byr på mer kraft og lengre driftstid enn tradisjonelle kullbørstemotorer. Etter online-registrering gjelder 10 års garanti for Brushless-motoren. Slagbor-/skrumaskinen har en 2-girsutveksling for kraftig skruing og hurtig boring. Det maksimale dreiemomentet på 70 Nm kan stilles inn i 21 dreiemomenttrinn, ett boretrinn og ett slagbortrinn. Ved hjelp av den trinnløse turtallselektronikken kan arbeidet tilpasses etter bruksområde og materiale. Quick-Stop-funksjonen og den robuste ettgreps 13 mm-hurtigchucken av metall med låsefunksjon gir mulighet til raskt og enkelt skifte av verktøy. Den ergonomiske designen og støttehåndtaket med softgrip gjør maskinen svært hendig. Optimal sikt over arbeidsområdet, også på mørke steder, takket være LED-belysningen. Ved hjelp av belteklemmen kan den batteridrevne slagbor-/skrumaskinen lagres midlertidig trygt i beltet. Inkludert i leveransen er to 2,0 Ah Power X-Change-batterier og en lader.

See more information
Show less information

Technical details

Accumulator2000 mAh | Li-Ion
Number of gears2
Max. torque hard70 Nm
Number of torque steps21+1+1 settings
Drill chuck13 mm | single sleeve
Drilling capacity in concrete10 mm
Impact rate (gear 1)0-8000 min^-1
Impact rate (gear 2)0-32000 min^-1
Number of accumulators2 Pieces

Svært anvendelig

Tre funksjoner: Skruing, boring, slagboring

Einhell Professional slagbor-/skrumaskin TP-CD 18/70 Li-i BL (2x 2,0 Ah) er utstyrt med 21 dreiemomenttrinn, ett boretrinn og ett slagbortrinn. Takket være denne funksjons- og dreiemomentinnstillingen kan dette multitalentet ikke bare brukes til myk skruing, men også til rask boring og kraftfull slagboring. Et absolutt must for profesjonell bruk!

Svrt-anvendelig
Integrert-LED-lys

Integrert LED-lys

LED-lyset som er integrert i den batteridrevne slagbor-/skrumaskinen, sørger for god oversikt og tilstrekkelig belysning på arbeidsstedet.

Raskt-verktyskift

Raskt verktøyskift

Takket være den 13 mm ettgreps-hurtigchucken av metall er verktøyskiftet raskt unnagjort.

Belteklemme

Belteklemme

På slagbor-/skrumaskinen er det montert en belteklemme, slik at verktøyet kan lagres midlertidig i beltet på en trygg måte.

Ergonomisk-design

Ergonomisk design

Takket være den ergonomiske designen med støttehåndtak og softgrip ligger den batteridrevne slagbor-/skrumaskinen alltid sikkert i hånden.

Leveres-med-batterier

Leveres med batterier

Einhell Professional slagbor-/skrumaskin TP-CD 18/70 Li-i BL (2x 2,0 Ah) leveres i et praktisk sett med to 2,0 Ah Power X-Change-batterier og en lader. Takket være batteriet og reservebatteriet er skrumaskinen straks og lenge klar til bruk.

Einhell-Brushless-motor

Einhell Brushless-motor

Maksimal ytelse, driftstid og levetid sikres av Brushless-motoren. Den børsteløse motoren er ikke utsatt for slitasje og er derfor vedlikeholdsfri. Ved online-registrering gjelder et 10 års serviceløfte for motoren.

Kraftfull og dynamiskAllrounderen for arbeidsintensiv bruk

Einhell Professional batteridrevet slagbor-/skrumaskin TP-CD 18/70 Li-i BL er en allrounder for krevende jobber. Med et dreiemoment på maks. 70 Nm og 2-girsutvekslingen kan det kraftige verktøyet skru, bore og slagbore med inntil 32 000 slag per minutt.

Einhell customer service can be reached directly. We take care of your requests for product information, spare parts and repairs.We support you with all questions around your product - before, during and after the purchase.